Rozpoczynamy współpracę z Małopolską !
Dziś na Zamku Królewskim w Chęcinach, w obecności straży zamkowej i przy dźwiękach historycznych fanfar, Pani Renata Janik -Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Pan Łukasz Smółka – Marszałek Województwa Małopolskiego uroczyście podpisali List Intencyjny o współpracy. To ważny krok w kierunku wspólnego rozwoju naszych pięknych regionów......




















